Daisy
Nederlands
Andere formaten
Toegankelijke formaten:

De waanzinnige boomhut van 143 verdiepingen

Andy Griffiths (auteur), Terry Denton (auteur), Edward van de Vendel (vertaler)
In de reeks:
Doelgroep:
Vanaf 9-11 jaar
Er worden weer 13 nieuwe verdiepingen gebouwd met onder meer een klaagruimte en een toffee-appelboomgaard. Ondertussen beleven Andy en Terry weer allerlei spannende en grappige avonturen.
Onderwerp
Boomhutten
Titel
De waanzinnige boomhut van 143 verdiepingen
Auteur
Andy Griffiths Terry Denton
Vertaler
Edward van de Vendel
Taal
Nederlands
Oorspr. taal
Engels
Oorspr. titel
The 143-storey treehouse
Distributeur
Brussel: Luisterpunt, 2022 | Andere uitgaven
1 cd
Speelduur
2:21
Oorspr. uitgever
Lannoo
Aantekening
Nederlandse stem Stem: Man

Andere formaten:

Toegankelijke formaten:

Beschikbaarheid in Vlaamse bibliotheken

Over Andy Griffiths

CC BY 4.0 - Foto van/door Larry D. Moore

Andy Griffiths (Melbourne, 3 september 1961) is een Australisch schrijver. Hij schrijft de serie boeken De waanzinnige boomhut en heeft onder andere Het Waanzinnige Boek Over Het Lichaam, Het Waanzinnige Boek Over De Billosaurus En Andere Dino’s en Hoe Schrijf Je Zelf Een Waanzinnig Boek? geschreven. Al zijn boeken zijn geïllustreerd door illustrator Terry Denton.

Zijn boeken worden door kinderen in Nederland erg gewaardeerd. Met de Nederlandse vertalingen van De waanzinnige boomhut won Griffiths, samen met Terry Denton driemaal, in 2017, 2018 en 2020, de Prijs van de Nederlandse Kinderjury. Deze prijswinnende boeken werden in het Nederlands vertaald door Edward van de Vendel.

Externe link

  • (en) Officiële website
Lees verder op Wikipedia