E-boek
Nederlands
Andere formaten
Toegankelijke formaten:

Wreed spel

Angela Marsons (auteur)

‘Deze thriller is goed voor een doorwaakte nacht en heeft een detective naar je hart. Graag meer Kim Stone!’ Libelle

Voor de fans van M.J. Arlidge, Robert Bryndza en Val McDermid

Een verkrachter heeft zijn gevangenisstraf uitgezeten. Niet lang na zijn vrijlating wordt hij verminkt en vermoord aangetroffen. Detective Kim Stone en haar team worden direct bij de zaak

Titel
Wreed spel
Auteur
Angela Marsons
Taal
Nederlands
Oorspr. taal
Engels
Oorspr. titel
Evil games
Uitgever
Amsterdam: Boekerij, copyright 2021
1 digitaal bestand
ISBN
9789402315035

Andere formaten:

Toegankelijke formaten: