E-boek
Nederlands

Stil maar

Carla Kovach (auteur), Barbara Lampe (vertaler)

Perfect voor fans van M.J. Arlidge en Robert Bryndza

Regen ketste van Debbies paraplu, terwijl ze zich over het verlaten industrieterrein haastte. Er stopte een bestelbusje naast haar.
‘Jij ziet eruit alsof je wel een lift kunt gebruiken,’ zei de chauffeur met een warme glimlach.

Deborah Jenkins trekt haar jas aan en stapt de stromende regen in, op weg naar

Titel
Stil maar
Auteur
Carla Kovach
Vertaler
Barbara Lampe
Taal
Nederlands
Oorspr. taal
Engels
Oorspr. titel
The next girl
Uitgever
Amsterdam: Boekerij, 2020
283 p. (Epub2)
ISBN
9789402314656

Andere formaten: