‘Mea culpa’ is het debuut van Clare Mackintosh. Een thriller voor de fans van SJ Watson, Nicci. Wanneer een alleenstaande moeder de hand van haar zoontje even loslaat, gebeurt het ondenkbare: hij rent de straat over en wordt aangereden door een auto. De bestuurder rijdt door. In een fractie van een seconde verandert Jenna’s wereld in een nachtmerrie. Om de vreselijke waarheid te ontlopen verhuist
Titel
Mea culpa
Auteur
Clare Mackintosh
Vertaler
Els Franci-Ekeler
Taal
Nederlands
Oorspr. taal
Engels
Oorspr. titel
I let you go
Uitgever
Utrecht: De Fontein, 2016
351 p. (ePub2)
ISBN
9789026137747
CloudLibrary
3kacd89

Andere formaten:

Toegankelijke formaten: