E-boek
Nederlands

Chronisch genezen : goed leven met MS : een helende reis

Dirk Nielandt (auteur)

Chronisch genezen : goed leven met MS : een helende reis

Alles in Dirk Nielandts leven liep op rolletjes tot multiple sclerose bij hem werd vastgesteld. De diagnose sloeg in als een bom. Het was het begin van een kronkelig pad met veel hobbels, verassende wendingen en een onzeker einde. Een chronische ziekte betekent echter niet dat het leven stopt. Dirk is ervan overtuigd dat je met de juiste aanpassingen in je levensstijl (en wat lef en verbeelding) e
Onderwerp
MS
Titel
Chronisch genezen : goed leven met MS : een helende reis
Auteur
Dirk Nielandt
Taal
Nederlands
Uitgever
[Plaats van uitgave niet vastgesteld]: Uitgeverij Vrijdag, 2022
1 digitaal bestand
ISBN
9789464341324
CloudLibrary
ahdo1az9
Plaatsingssuggestie
606.13 (SISO) Multiple Sclerose (MS) (ZIZO)

Andere formaten:

Beschikbaarheid in Vlaamse bibliotheken

Over Dirk Nielandt

Dirk Nielandt is een Belgische jeugdauteur.

Hij werkt al meer dan tien jaar professioneel als scenarist voor heel wat kinderprogramma's. Hij is ook jeugdauteur en werkte met de scenario-schrijver van de Disney-klassieker Pocahontas en de eerste DreamWorks-animatiefilm The Prince of Egypt.

In de jaren negentig was hij enige tijd hoofdredacteur van het weekblad Suske en Wiske.

Tevens is hij sinds halverwege 2004 de vaste scenarist van de gag-stripreeks Klein Suske en Wiske (vanaf deel 5).

Nielandt schreef ook scenario's voor de Ketnetseries Spring en De 5e boog.

In februari 2006 werkte Nielandt aan het scenario voor de Suske en Wiske-tekenfilm De Texas Rakkers. De film verscheen in juli 2009 in de bioscoop.

Ook schreef hij afleveringen voor Vlaamse politiereeksen, zoals: Witse, Wolven en Code 37.

Verder schreef hij een aflevering voor de 21ste reeks van F…Lees verder op Wikipedia