Zepie is op de vlucht voor een meisje. Hij verstopt zich in een wasmachine. En dan gebeurt er iets raars. De wasmachine begint ineens te draaien. Als die stopt, wacht een rat in een zwembroek hem op. In wat voor wereld is hij nu?
Janneke Schotveld (Lelystad, 3 maart 1974) is een Nederlandse kinderboekenschrijver. In 2018 kwam de film Superjuffie uit, die is geschreven op het in 2011 uitgegeven gelijknamige boek van Schotveld.
Biografie
Na de middelbare school studeerde Schotveld creatieve therapie. Daarna volgde zij een opleiding aan de Pabo. Sinds 2007 schrijft zij kinderboeken. Met haar eerste boek Villa Fien won zij de Hotze de Roosprijs. In 2012 ontving zij van de Senaat van de Nederlandse Kinderjury voor haar boek Superjuffie! een Pluim van de kinderjury.