E-boek
Nederlands

De Test-trilogie : de test, de studie, het examen

De Test-trilogie : de test, de studie, het examen

Doelgroep:
Vanaf 15 jaar
Voor de fans van The Hunger Games en Divergent De young adult-sensatie uit Amerika in één e-book! De jonge, ambitieuze Cia Vale is tot haar vreugde een van de uitverkorenen om deel te nemen aan de Test: een jaarlijks evenement waarvoor alleen de allerbeste studenten uit de koloniën van het Verenigde Gemenebest geselecteerd worden. Als blijkt dat de diverse beproevingen niet alleen geestelijk, ma
Titel
De Test-trilogie : de test, de studie, het examen
Auteur
Joelle Charbonneau
Taal
Nederlands
Uitgever
Uithoorn: Karakter, 2014
1 digitaal bestand
ISBN
9789045207179