Boek
Nederlands

De gastenlijst

Lucy Foley (auteur), Ans Van der Graaff (vertaler)

De razend spannende opvolger van De jachtpartij, voor de fans van Agatha Christie, Ruth Ware en Liane Moriarty

De gastenlijst zette me tot het einde toe op het verkeerde been. Een klassieke whodunit en briljante psychologische thriller in één.’ Kate Mosse

Dertien gasten. Eén lijk.

Jules en Will kunnen hun geluk niet op. Eindelijk is het zover:

Titel
De gastenlijst
Auteur
Lucy Foley
Vertaler
Ans Van der Graaff
Taal
Nederlands
Oorspr. taal
Engels
Oorspr. titel
The guest list
Uitgever
Amsterdam: Boekerij, © 2020
349 p.
ISBN
9789022591765 (paperback)

Andere formaten:

Andere talen: