E-boek
Nederlands
Andere formaten
Toegankelijke formaten:

De verdwenen orde

Steve Berry (auteur), Gert-Jan Kramer (vertaler)
Steve Berry – De verdwenen orde (The Lost Order), voor de fans van Dan Brown en Ken Follett.

Ridders van de Gouden Cirkel was het grootste geheim genootschap in de Amerikaanse geschiedenis. Ze vergaarden miljarden aan gestolen goud en zilver, wat door het hele land verborgen werd. Nu, ruim honderdvijftig jaar later zijn twee nazaten van de Ridders op zoek naar de schatten. Cotton Malon
Titel
De verdwenen orde
Auteur
Steve Berry 1955-
Vertaler
Gert-Jan Kramer
Taal
Nederlands
Oorspr. taal
Engels
Oorspr. titel
The lost order
Uitgever
Utrecht: De Fontein, 2019
1 digitaal bestand
ISBN
9789026146077
CloudLibrary
acuf8kg9

Andere formaten:

Toegankelijke formaten:

Beschikbaarheid in Vlaamse bibliotheken

Over Steve Berry

CC BY-SA 3.0 - Foto van/door Steve Berry

Steve Berry (1955) is een Amerikaans auteur. Zijn boeken kenmerken zich door een mengeling van historische feiten en fictie.

Bibliografie

Externe link

  • (en) Officiële website
Lees verder op Wikipedia

Suggesties