Boek
Nederlands
Andere formaten
Toegankelijke formaten:

De geheime tuin

Toni Coppers (auteur)
In een Brussels kerkje wordt een jonge vrouw vermoord terwijl ze een derderangsschilderij aan het schoonmaken is. Het doek wordt gestolen. Maar wat deed het ondermaatse schilderij in de selectie van een prestigieuze Europese tentoonstelling? In een loods aan de haven ligt het halfvergane lijk van een aan lagerwal geraakte kunstschilder. In een hotel in de binnenstad wordt het lijk gevonden van een
Titel
De geheime tuin
Auteur
Toni Coppers
Taal
Nederlands
Uitgever
Antwerpen: Manteau, 2022 | Andere uitgaven
316 p.
ISBN
9789022332887 (paperback)

Andere formaten:

Toegankelijke formaten:

Beschikbaarheid in Vlaamse bibliotheken

Besprekingen

Liese Meerhout, inspecteur Kunstcriminaliteit in Brussel, raakt verwikkeld in een moordonderzoek waarbij een schilderij gestolen is. Als de ene moord na de andere volgt, duikt Liese samen met haar vriend, de antiquair Simon, in de achtergronden van het schilderij, want daar is volgens haar de sleutel te vinden van het geweld. Haar collega's van de moordbrigade zijn een andere mening toegedaan. Deel 3 van de thrillerserie rond Liese Meerhout, een verfrissende hoofdpersoon, die ongedwongen en met passie haar werk uitvoert op een origineel vakgebied. Brussel is het kleurrijke decor van deze onderhoudende thriller. Een boeiend verhaal dat vlot leest, maar ook diepgang kent door een kijkje in de wereld van de illegaliteit.

Over Toni Coppers

CC BY-SA 4.0 - Foto van/door AnnickLambertL8

Toni Coppers (Sint-Truiden, 6 september 1961) is een Vlaams schrijver van misdaadromans. Hij werd vooral bekend door zijn serie misdaadromans rond de Antwerpse commissaris Liese Meerhout.

Loopbaan

Coppers debuteerde in 1995 met De Beha van Madonna, brieven van een reiziger, waarin hij literaire reisbrieven schreef aan vrienden en bekenden. In die tijd was hij reisjournalist voor Radio 1, en produceerde hij meerdere reisprogramma's bij de openbare omroep, zoals Gewoonweg, Lopend Vuur en Het Landhuis.

In 2005 begon Coppers als thrillerschrijver met Dixit, het hilarische verhaal van communicatiegoeroe David Cleeffs, een jaar later gevolgd door de sequel op Dixit, Heilige Nachten. Het zijn eerder komische boeken dan thrillers, en ze nemen de wereld van de spindoctors, woordvoerders en 'communicatiedeskundigen' op de korrel. Beide boeken horen thuis in de Angelsaksische tra…Lees verder op Wikipedia