Daisy
Nederlands
Andere formaten
Toegankelijke formaten:

Stil bloed : een Liese Meerhout-thriller

Toni Coppers (auteur), Greet Pernet (verteller)
+1
Stil bloed : een Liese Meerhout-thriller
×
Stil bloed : een Liese Meerhout-thriller Stil bloed : een Liese Meerhout-thriller

Stil bloed : een Liese Meerhout-thriller

Toni Coppers (auteur), Greet Pernet (verteller)
In de reeks:
In Oostende wordt de directeur van een onderzoekscentrum vermoord teruggevonden. Er ligt een eenvoudig poppetje op de plaats van de misdaad. Drie maanden eerder werd in Brussel een journalist op dezelfde manier omgebracht. Commissaris Liese Meerhout vertrekt naar Oostende om de zaak uit te spitten. Al vrij snel na haar aankomst wordt de negentienjarige dochter van een welgesteld zakenkoppel ontvoe
Titel
Stil bloed : een Liese Meerhout-thriller
Auteur
Toni Coppers
Verteller
Greet Pernet  (inlezer)
Taal
Nederlands
Distributeur
Brussel: Luisterpunt, 2012
1 cd
Speelduur
8:03
Oorspr. uitgever
Manteau
Aantekening
Stem: Vrouw Vlaamse stem

Andere formaten:

Toegankelijke formaten:

Beschikbaarheid in Vlaamse bibliotheken

Meer dan 11 keer in Vlaamse bibliotheken

Besprekingen

Twee moorden, in Oostende en in Brussel, vormen de opmaat voor deze thriller, waarin de ietwat chaotische commissaris Liese Meerhout (weer) een rol speelt. De moorden worden gevolgd door de ontvoering van de dochter van een rijke transporteur. Taai speurwerk, de hulp van een professor in de natuurgodsdiensten en de intuïtie van Liese leggen het verband tussen de drie gebeurtenissen bloot. Op de achtergrond speelt dat Liese zwanger is van haar vriend Simon de Vere, die het vaderschap niet ziet zitten. Het verhaal zit goed in elkaar en geeft een inkijkje in de wereld van de recherche, waarin afgunst en haantjesgedrag een rol spelen. Niet alleen de hoofdpersonen, maar ook de andere betrokkenen in deze zaak worden goed geportretteerd. De auteur weet de spanning tot het einde, letterlijk in een race tegen de klok, goed op te voeren. De vijfde thriller rond Liese Meerhout; verschillende kwamen in aanmerking voor nominaties. Voor liefhebbers van Sabine Thiesler, Ingrid Oonincx, Anne Holt, Es…Lees verder

Over Toni Coppers

Toni Coppers (Sint-Truiden, 6 september 1961) is een Vlaams schrijver van misdaadromans. Hij werd vooral bekend door zijn serie misdaadromans rond de Antwerpse commissaris Liese Meerhout.

Loopbaan

Coppers debuteerde in 1995 met De Beha van Madonna, brieven van een reiziger, waarin hij literaire reisbrieven schreef aan vrienden en bekenden. In die tijd was hij reisjournalist voor Radio 1, en produceerde hij meerdere reisprogramma's bij de openbare omroep, zoals Gewoonweg, Lopend Vuur en Het Landhuis.

In 2005 begon Coppers als thrillerschrijver met Dixit, het hilarische verhaal van communicatiegoeroe David Cleeffs, een jaar later gevolgd door de sequel op Dixit, Heilige Nachten. Het zijn eerder komische boeken dan thrillers, en ze nemen de wereld van de spindoctors, woordvoerders en 'communicatiedeskundigen' op de korrel. Beide boeken horen thuis in de Angelsaksische tra…Lees verder op Wikipedia

Suggesties