Boek Nederlands

De Britse leeuw

Tony Schumacher (auteur), Gerard Suurmeijer (vertaler)

Voor de lezers van Philip Kerr en Robert Harris

Londen 1946. De nazi’s hebben de oorlog gewonnen en bezetten Groot-Brittannië. John Rossett, een Britse oorlogsheld en voormalige politiesergeant, werkt nu noodgedwongen voor de SS.

John Rossett is herstellende van schotwonden. Zijn baas Ernst Koehler, bang voor de consequenties, besluit te verzwijgen wat er precies is gebe

Titel
De Britse leeuw
Auteur
Tony Schumacher
Vertaler
Gerard Suurmeijer
Taal
Nederlands
Oorspr. taal
Engels
Oorspr. titel
The British lion
Uitgever
Amsterdam: Boekerij, © 2018
461 p.
ISBN
9789022582909 (paperback)

Ook in de collectie als:

Boek: Nederlands
E-boek: Nederlands
Daisy: Nederlands

Beschikbaarheid in Vlaamse bibliotheken

Meer dan 200 keer in Vlaamse bibliotheken