Boek
Nederlands

De oranjebloesem

Viola Ardone (auteur), Astrid Molenberg (vertaler)
De oranjebloesem van Viola Ardone, bekend van de aangrijpende roman De kindertrein, is een prachtig verhaal over een dappere jonge vrouw, vol drama en nostalgie. Voor lezers van Delia Owens en Isabel Allende.Op het Sicilië van de jaren zestig geeft de zestienjarige Oliva Denaro een allesbepalende wending aan haar leven als ze besluit niet te trouwen met de man die haar probeert te dwingen de zijne
Titel
De oranjebloesem
Auteur
Viola Ardone 1974-
Vertaler
Astrid Molenberg
Taal
Nederlands
Oorspr. taal
Italiaans
Oorspr. titel
Olivia Denaro