Boek
Nederlands

Het dievencircus en de ongelooflijke ontmaskering

William Sutcliffe (auteur), David Tazzyman (illustrator), Sandra C. Hessels (vertaler)
+1
Het dievencircus en de ongelooflijke ontmaskering
×
Het dievencircus en de ongelooflijke ontmaskering Het dievencircus en de ongelooflijke ontmaskering
Doelgroep:
Vanaf 6-8 jaar
Genre:
Hannah ontdekt op haar twaalfde verjaardag dat ze geadopteerd is en uit een echte circusfamilie komt. Maar wie is haar echte vader? Voorlezen vanaf ca. 8 jaar, zelf lezen vanaf ca. 9 jaar.
Onderwerp
Circussen
Titel
Het dievencircus en de ongelooflijke ontmaskering
Auteur
William Sutcliffe
Illustrator
David Tazzyman
Vertaler
Sandra C. Hessels
Taal
Nederlands
Oorspr. taal
Engels
Oorspr. titel
Circus of thieves on the rampage
Editie
1
Uitgever
Utrecht: Veltman, 2015
274 p. : ill.
ISBN
9789048310548 (hardback)

Beschikbaarheid in Vlaamse bibliotheken

Meer dan 50 keer in Vlaamse bibliotheken

Besprekingen

Na de ontmaskering van het dievencircus is Archibald Sfinx gevlucht en heeft Hannah's nieuwe vriend Noah met zich meegenomen. Hannah ontdekt op haar twaalfde verjaardag dat ze geadopteerd is en uit een echte circusfamilie komt. Esmeralda Espadrille blijkt haar moeder te zijn. Dit betekent dat Noah haar broer is. Hannah gaat op onderzoek uit om te ontdekken wie haar echte vader is: Ernesto Espadrille (Noahs vader) of de crimineel Archibald Sfinx? Dit tweede* kinderboek over het dievencircus van Sutcliffe zit vol humor, avontuur en bijzondere personages die tot leven worden gebracht door de schetsmatige illustraties in grijstinten. Het grote lettertype en de ruime interlinie duiden in dit geval niet op een heel gemakkelijk te lezen boek, want het woordgebruik is zeker niet standaard. De auteur maakt ook gebruik van voetnoten om zaken op een humoristische manier toe te lichten. Aantrekkelijke vormgeving en omslag. Een must voor fans van David Walliams en Roald Dahl. Voorlezen vanaf ca. 8…Lees verder

Suggesties