Verfijn

Materiaal
Kies één of meer filters
Taal
Kies één of meer filters
Onderwerpen
Kies één of meer filters
Genre
Kies één of meer filters
Auteur
Kies één of meer filters
Reeks
Kies één of meer filters
Uitgever
Kies één of meer filters
Recensie
Kies één of meer filters

10 resultaten gevonden voor 'Viola Ardone 1974-'

Boek
Nederlands

De kindertrein

Als in 1946 een 7-jarige jongen van zijn tijdelijke pleeggezin zijn meest kostbare geschenk ooit krijgt, een viool, is dat de start naar een ander leven.
Uitgever:
Xander, 2020
Als in 1946 een 7-jarige jongen van zijn tijdelijke pleeggezin zijn meest kostbare geschenk ooit krijgt, een viool, is dat de start naar een ander leven.

Andere formaten:

Toegankelijke formaten:
Andere talen:
Boek
Nederlands

De oranjebloesem

De oranjebloesem van Viola Ardone, bekend van de aangrijpende roman De kindertrein, is een prachtig verhaal over een dappere jonge vrouw, vol drama en nostalgie. Voor lezers van Delia Owens en Isabel Allende.Op het Sicilië van de jaren zestig geeft de zestienjarige Oliva Denaro een allesbepalende wending aan haar leven als ze besluit niet te trouwen met de man die haar probeert te dwingen de zijne
Genre:
Uitgever:
Xander, 2022
De oranjebloesem van Viola Ardone, bekend van de aangrijpende roman De kindertrein, is een prachtig verhaal over een dappere jonge vrouw, vol drama en nostalgie. Voor lezers van Delia Owens en Isabel Allende.Op het Sicilië van de jaren zestig geeft de zestienjarige Oliva Denaro een allesbepalende wending aan haar leven als ze besluit niet te trouwen met de man die haar probeert te dwingen de zijne

Andere formaten:

Andere talen:
Boek
Italiaans

Il treno dei bambini

Als in 1946 een 7-jarige jongen van zijn tijdelijke pleeggezin zijn meest kostbare geschenk ooit krijgt, een viool, is dat de start naar een ander leven.
In de reeks:
Uitgever:
Einaudi, © 2019
Als in 1946 een 7-jarige jongen van zijn tijdelijke pleeggezin zijn meest kostbare geschenk ooit krijgt, een viool, is dat de start naar een ander leven.
Andere talen:
Daisy
Nederlands

De kindertrein

Als in 1946 een 7-jarige jongen van zijn tijdelijke pleeggezin zijn meest kostbare geschenk ooit krijgt, een viool, is dat de start naar een ander leven.
Distributeur:
Luisterpunt, 2020
Als in 1946 een 7-jarige jongen van zijn tijdelijke pleeggezin zijn meest kostbare geschenk ooit krijgt, een viool, is dat de start naar een ander leven.

Andere formaten:

Andere talen:
Boek
Italiaans

Olivia Denaro

In de jaren zestig beslist een meisje niet te trouwen met een opdringerige man; een besluit dat breekt met de norm in haar kleine Siciliaanse dorpsgemeenschap en haar leven zal tekenen.
Uitgever:
Einaudi, © 2021
In de jaren zestig beslist een meisje niet te trouwen met een opdringerige man; een besluit dat breekt met de norm in haar kleine Siciliaanse dorpsgemeenschap en haar leven zal tekenen.
Andere talen:
E-boek
Nederlands

De oranjebloesem

De oranjebloesem van Viola Ardone, bekend van de aangrijpende roman De kindertrein, is een prachtig verhaal over een dappere jonge vrouw, vol drama en nostalgie. Voor lezers van Delia Owens en Isabel Allende.Op het Sicilië van de jaren zestig geeft de zestienjarige Oliva Denaro een allesbepalende wending aan haar leven als ze besluit niet te trouwen met de man die haar probeert te dwingen de zijne
Genre:
Uitgever:
Xander, 2022
De oranjebloesem van Viola Ardone, bekend van de aangrijpende roman De kindertrein, is een prachtig verhaal over een dappere jonge vrouw, vol drama en nostalgie. Voor lezers van Delia Owens en Isabel Allende.Op het Sicilië van de jaren zestig geeft de zestienjarige Oliva Denaro een allesbepalende wending aan haar leven als ze besluit niet te trouwen met de man die haar probeert te dwingen de zijne

Andere formaten:

Andere talen: