Book
Dutch
Other formats
Accessible formats:

Het antwoord op misschien : roman

Hendrik Winter (author), Lilian Caris (translator)
Jessi, jong en mooi maar met een tumor in haar keel, en Adam, taxichauffeur voor ernstig zieken, worden verliefd op elkaar.
Subject
Ziek zijn
Title
Het antwoord op misschien : roman
Author
Hendrik Winter 1968-
Translator
Lilian Caris
Language
Dutch
Original language
German
Original title
Die Antwort auf Vielleicht
Publisher
Amsterdam: HarperCollins, 2019
367 p.
ISBN
9789402704143 (paperback)

Other formats:

Accessible formats:

Availability in Flemish libraries

More than 100 times in Flemish libraries

Reviews

Hendrik Winter (1968) is van Duitse afkomst, zijn echte naam is Andreas Winkelmann. Dit boek is vertaald vanuit het Duits. Het is deels autobiografisch, gebaseerd op zijn eigen ervaringen als taxichauffeur. Mede door deze ervaringen en één persoon in het bijzonder besloot de auteur dit verhaal te schrijven. Het gaat over de jonge Jessi die een tumor heeft in haar keel. Adam werkt als taxichauffeur voor ernstig zieken en als Jessi zijn taxi instapt, verandert zijn leven. Ze worden verliefd, maar de toekomst van Jessi is onzeker. Voor de liefhebbers van Jojo Moyes, Lori Nelson Spielman en John Green. De schrijfstijl van Winter is prettig en vol emotie. Een verhaal vol hoop en tragedie. Paperback.