Ebook
Dutch
Other formats
Accessible formats:

Het examen

Joelle Charbonneau (author), Carolien Metaal (translator)
Het examen is het derde deel van De Test-trilogie Voor fans van De Hongerspelen en Inwijding! Lezersreactie op het eerste deel in De Test-trilogie, De Test: `De Test kruipt onder je huid en laat je niet meer los. De spanning, angst en woede van Cia zijn levensecht. Toen het boek uit was, kon ik nog maar aan één ding denken: meer!' Lezersreactie op het tweede deel in De Test-trilogie, De Studie
Title
Het examen
Author
Joelle Charbonneau
Translator
Carolien Metaal
Language
Dutch
Original language
English
Original title
Graduation day
Publisher
Uithoorn: Karakter, 2014
214 p. (ePub2, 1941679 bytes)
ISBN
9789045207261

Other formats:

Accessible formats:

Other languages: