Ebook
Dutch

Het geheugenboek

Lara Avery (author), Tineke Funhoff (translator)
+1
Het geheugenboek
×
Het geheugenboek Het geheugenboek
Target audience:
12-14 years and up
Het geheugenboek van Lara Avery is perfect voor fans van John Green, Jennifer Niven en Gayle Forman. De 17-jarige Sammie weet precies wat ze wil: met de hoogste cijfers haar eindexamen halen en het kleine plaatsje waar ze woont voorgoed de rug toekeren. Dan hoort ze dat ze een zeldzame ziekte heeft die haar herinneringen van haar zal stelen. En zo wordt het geheugenboek geboren. Sammie schrijft a
Title
Het geheugenboek
Author
Lara Avery
Translator
Tineke Funhoff
Language
Dutch
Original language
English
Original title
The memory book
Publisher
Amsterdam: Uitgeverij Luitingh-Sijthoff, 2017
1 digitaal bestand
ISBN
9789024574063

Other formats:

Accessible formats: