Daisy
Néerlandais

Het verbond

Autre titre Het drievoudig verbond

Conn Iggulden (auteur), Rian Koopman (narrateur)

Het verbond

Autre titre Het drievoudig verbond

Dans la série:
Als de zieke koning Hendrik VI afwezig is, proberen anderen in het Engeland van de 15e eeuw zijn macht te verzwakken.
Titre
Het verbond
Autre titre
Het drievoudig verbond
Auteur
Conn Iggulden
Narrateur
Rian Koopman  (inlezer)
Langue
Néerlandais
Distributor
Brussel: Luisterpunt, © 2016
1 cd
Durée
16:07
Éditeur original
Luitingh-Sijthoff
Note
Nederlandse stem Stem: Vrouw

Disponibilité dans les bibliothèques flamandes

Disponible plus de 1 fois dans les bibliothèques flamandes

Commentaires

Vervolg op ‘Stormvogel’* en het tweede deel van de serie ‘De Rozenoorlogen’, de benaming voor de binnenlandse strijd in Engeland tussen 1455 en 1485. Zoals op veel plaatsen in Europa was er door vererving een politieke lappendeken ontstaan, waar adellijke coalities om de macht streden. De auteur (1971) gebruikt de strijd tussen de huizen Lancaster en York als historisch uitgangspunt voor zijn roman, waarin ook veel fictieve personages en gebeurtenissen spelen. Marguerite van Anjou bewaakt de dynastieke belangen van haar zwakke echtgenoot koning Henry VI en haar zoontje Edward. Haar tegenstander Richard, hertog van York, breidt, gebruikmakend van de ziekte van de koning, zijn macht uit. Hij sluit een verbond met twee edelen om het gezag van de koning te breken. Het boek eindigt met een plotseling herstel van de koning en een bloedige confrontatie tussen de twee partijen. Voor liefhebbers van ‘The Tudors’ en ‘Game of Thrones’. Verzorgd uitgegeven en voorzien van kaarten en stambomen. Ac…Lire la suite

Suggestions