Livre audio Néerlandais

Memento

Emelie Schepp (auteur), Corry Van Bree (traducteur)

Memento

Emelie Schepp (auteur), Corry Van Bree (traducteur)
Dans la série:
'Memento' van Emelie Schepp is een Scandinavische thriller voor de liefhebbers van Lars Kepler, Stieg Larsson en Jo Nesbø.Zomer 1986. Vluchtelingen, Chili, Zweden en een verborgen verleden zijn de ingrediënten van deze ijzersterke thriller.br>
Een jong meisje wordt wakker in het ziekenhuis. Ze heeft geen idee hoe ze daar terecht gekomen is. 2012: In Zweden wordt het hoofd van de immigratie
Titre
Memento
Auteur
Emelie Schepp 1979-
Traducteur
Corry Van Bree
Langue
Néerlandais
Titre original
Märkta för livet
Éditeur
Amsterdam: De Fontein Romans & Spanning, 2016
ISBN
9789026141300

Aussi en format :

Livre audio: Néerlandais
Livre: Néerlandais
Livre numérique: Néerlandais
Daisy: Néerlandais

Disponibilité dans les bibliothèques flamandes

Disponible 0 fois dans les bibliothèques flamandes