Het antwoord op misschien : roman

Hendrik Winter (auteur), Lilian Caris (traducteur)
Jessi, jong en mooi maar met een tumor in haar keel, en Adam, taxichauffeur voor ernstig zieken, worden verliefd op elkaar.
Sujet
Ziek zijn
Titre
Het antwoord op misschien : roman
Auteur
Hendrik Winter 1968-
Traducteur
Lilian Caris
Langue
Néerlandais
Langue originale
Allemand
Titre original
Die Antwort auf Vielleicht
Éditeur
Amsterdam: HarperCollins, 2019
367 p.
ISBN
9789402704143 (paperback)

Plusieurs formats:

Disponibilité dans les bibliothèques flamandes

Disponible plus de 100 fois dans les bibliothèques flamandes

Commentaires

Hendrik Winter (1968) is van Duitse afkomst, zijn echte naam is Andreas Winkelmann. Dit boek is vertaald vanuit het Duits. Het is deels autobiografisch, gebaseerd op zijn eigen ervaringen als taxichauffeur. Mede door deze ervaringen en één persoon in het bijzonder besloot de auteur dit verhaal te schrijven. Het gaat over de jonge Jessi die een tumor heeft in haar keel. Adam werkt als taxichauffeur voor ernstig zieken en als Jessi zijn taxi instapt, verandert zijn leven. Ze worden verliefd, maar de toekomst van Jessi is onzeker. Voor de liefhebbers van Jojo Moyes, Lori Nelson Spielman en John Green. De schrijfstijl van Winter is prettig en vol emotie. Een verhaal vol hoop en tragedie. Paperback.