Livre numérique
Néerlandais
Plusieurs formats
Formats accessibles:
Soms zijn het de mensen die je mist die er het meeste toe doen. Miss You van Kate Eberlen is een meeslepende en hartverwarmende roman voor liefhebbers van David Nicholls en Griet Op de Beeck. Italië 1997. Tess is in Florence, als afsluiting van een idyllische vakantie voor ze naar de universiteit gaat. Haar leven staat op het punt voor altijd te veranderen - maar niet op de manier die ze verwacht
Titre
Omdat ik je mis
Auteur
Kate Eberlen
Traducteur
Karien Gommers
Langue
Néerlandais
Langue originale
Anglais
Titre original
Miss you
Éditeur
Amsterdam: Uitgeverij Luitingh-Sijthoff, 2016
367 p. (ePub2)
ISBN
9789024571376
CloudLibrary
3hw1tz9

Plusieurs formats:

Formats accessibles: