Livre numérique
Néerlandais
Plusieurs formats
Formats accessibles:

Spanning in de lucht

Sarah Morgan (auteur), Joost Poort (traducteur)
Een betoverend en romantisch verhaal dat zich afspeelt op het zonovergoten Puffin Island. Voor de fans van Lucinda Riley en Sante Montefiore. Puffin Island deel 3 Skylar snapt niet waarom vrouwen Alec altijd zo aantrekkelijk vinden. Hij mag dan ontzettend knap zijn, zij kent hem vooral als cynisch en afstandelijk. Wanneer ze door omstandigheden gedwongen wordt de vakantie met hem door te brengen
Titre
Spanning in de lucht
Auteur
Sarah Morgan
Traducteur
Joost Poort
Langue
Néerlandais
Langue originale
Anglais
Titre original
Christmas ever after
Éditeur
Amsterdam: HarperCollins, 2018
1 digitaal bestand
ISBN
9789402756067
CloudLibrary
3tmet89

Plusieurs formats:

Formats accessibles:

Disponibilité dans les bibliothèques flamandes

Disponible 0 fois dans les bibliothèques flamandes