Livre numérique
Néerlandais

Het lied van de waterval

Sofia Caspari (auteur), Jan Smit (traducteur)
Voor fans van Sarah Lark en Leila Meacham is ‘Het lied van de waterval’, het derde deel in Sofia Caspari’s serie die begon met ‘In het land van de koraalboom’ en ‘De baai van de flamingo’s’, een absolute must read! In dit derde boek van deze familiesaga die zich afspeelt in het Argentinië van de negentiende eeuw, vieren Clarissa en Javier hun huwelijksdag met een uitstapje naar de watervallen van
Titre
Het lied van de waterval
Auteur
Sofia Caspari
Traducteur
Jan Smit
Langue
Néerlandais
Langue originale
Allemand
Titre original
Das Lied des Wasserfalls
Éditeur
Utrecht: De Fontein, 2015
1 digitaal bestand
ISBN
9789032514846

Plusieurs formats:

Formats accessibles:

Disponibilité dans les bibliothèques flamandes

Suggestions