Livre
Néerlandais

Ansichtkaarten uit Griekenland

Victoria Hislop (auteur), Mireille Vroege (traducteur), Alexandros Kakolyris (photographe)
Een vrouw in Londen krijgt verkeerd geadresseerde ansichtkaarten en een dagboek uit Griekenland, dat haar meer vertelt over het heden en verleden van het land.
Sujet
Griekenland
Titre
Ansichtkaarten uit Griekenland
Auteur
Victoria Hislop
Traducteur
Mireille Vroege
Photographe
Alexandros Kakolyris
Langue
Néerlandais
Langue originale
Anglais
Titre original
Cartes postales from Greece
Éditeur
Amsterdam: Boekerij, 2019 | Autres éditions
347 p. : ill.
ISBN
9789022587454 (paperback)

Plusieurs formats:

Formats accessibles:
Plusieurs langues:

Disponibilité dans les bibliothèques flamandes

Commentaires

Ellie Thomas uit Cardiff wordt moedeloos van haar saaie baan en eenzaamheid in Londen. Het enige lichtpuntje zijn de wekelijkse postkaarten uit Griekenland, geadresseerd aan de vorige bewoonster. De schitterende beelden inspireren Ellie om dit land te bezoeken. Op de dag van haar vertrek arriveert een dagboek geschreven door de zender van de postkaarten. Eenmaal in Griekenland, leest ze elke dag een stukje. Daarin beschrijft de ik-verteller zijn reis door Griekenland en zijn verblijf in onder andere Nafpaktos, Nafplio, Olympia en Sparta en in de derde persoon reproduceert hij verhalen waarin Grieken die hij tegenkomt hun diepste geheimen onthullen. Er komt duidelijkheid over waarom sommige Grieken geen belasting betalen, hoe ze met de economische crisis omgaan, hoe het leven in de afgelegen dorpen eruitziet en meer. De meeste verhalen hebben een verband met elkaar, maar ze kunnen ook zelfstandig worden gelezen. Deze meesterlijk geschreven korte verhalen over het heden en verleden van …Lire la suite

À propos de Victoria Hislop

CC BY-SA 2.5 - Image by Original téléversé par Vgasparis sur Wikipédia anglais.

Victoria Hislop (née Victoria Hamson), née le 8 juin 1959 à Bromley, est une femme de lettres anglaise.

Biographie

Diplômée de littérature anglaise de St Hilda's College d'Oxford, elle a travaillé dans l'édition et les relations publiques avant de devenir romancière. Son premier roman, L’Île des oubliés, paru en 2005, a reçu le prix de la révélation littéraire en Grande-Bretagne. Traduit dans vingt-six pays, il s'est vendu à plus de deux millions d'exemplaires à travers le monde. Elle est l'épouse du journaliste et humoriste Ian Hislop.

Œuvres traduites en français

À noter que Une dernière danse est le titre donné à The Return dans la séquence française, tandis qu…En lire plus sur Wikipedia

Suggestions